Sibliku alguse lugu

Käsitööpisiku sain enda vanaemalt, kes meile juba lastena kudumist ja heegeldamist õpetas. Siis läks mööda ligi kakskümmend aastat, kus ma ei võtnud kordagi kätte ei vardaid, ega ka heegelnõela.

Esimese beebiteki kudusin oma esimesele lapsele. Tekile sobivat mustrit otsides avastasin enesele meeletult suure ja imeilusa mustrimaailma – mida kõike oleks tahtnud kududa  ja heegeldada….

Ka oma esimese kaisulooma, kelleks oli kollane kaelkirjak, heegeldasin oma tütrele. 

Ühel päeval ei mahtunud kaisuloomad koju enam ära ning tekkis käsitööpood Siblik. Sibliku käsitööpoes on müügil tooted enamasti beebidele ja väikelastele. Minu poest leiad sokikesi, kindakesi, papusid, beebitekke ja imearmsaid heegeldatud kaisukaid.

Kõik tooted on valmistatud hoole ja armastusega ning mõeldes just Teie pisikeste mugavusele ja heaolule. Kasutan väga palju looduslike materjale või siis beebilõngasid, mis on beebi nahal pehmed ja mõnusad.

Esimese “sobivuse kontrolli” teevad toodetele minu enda lapsed, kes ütlevad väga ausalt ja otsekoheselt, kas kaisukas (või ka kasvõi heegeldatud mütsike) meeldib või mitte 🙂  Lisaks olen saanud palju imetoredaid pilte lastest, kelle kõige paremaks sõbraks on saanud just minu heegeldatud kaisuloom. Selline tagasiside teeb alati südame soojaks ja annab julgust edasi tegutsemiseks.

Lisaks e-poele võite Siblikuga kohtuda ka laatadel, kus saate ise minu tooteid katsuda ja vaadata või lapsele selga proovida.

Sibliku kaisukad on rännanud juba ka Norrasse, Soome, Hispaaniasse, Saksamaale, Austraaliasse ja veel mujalegi.

Kui juhtub, et Sa ei leia endale meelepärast toodet või sobivat suurust, siis kirjuta mulle julgesti.

Rõõmsate kohtumisteni!

20211130_140603
Shopping Cart